KONST / Litografier / Färglitografi 9513655
nr 951 3655
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), dansande par, 265/300, signerad, motivet: 87x59
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:52:46
28/3 20:49:45
Peter Dahl (f. 1934)